Polska, Śląsk, Tychy.
Tychy Paprocany - bardzo często wybierane przez nas miejsce całodniowego lub popołudniowego odpoczynku. W wakacje spędzamy tu całe dnie na miejskiej plaży oraz wodnym placu zabaw, który był pierwszym na Śląsku.
W chłodniejsze miesiące nadaje się do spacerów po parku oraz zabawy na placu zabaw, a przyznać trzeba, że Tychy mają czym się pochwalić. Bardzo fajnie prezentuje się tutaj statek piracki, czyli zjeżdżalnie.
Gdy byłam tam po raz pierwszy byłam zachwycona, szczególnie, że obok znajduje się drugi plac zabaw ze sprzętem dla starszych i najmłodszych dzieci.

Park jest ogromny, pełen alejek oraz ścieżek rowerowych. Kawiarnie, bary oraz lodziarnie z pysznymi robionymi na miejscu lodami, które są pyszne znajdują się w kilku miejscach. Dodatkowo jest tu park linowy oraz na dzikiej plaży miejsce na grilla.


Czy warto?
Warto! Jednak wybierając się na plażę miejską warto sprawdzić czy nie zamknęli kąpieliska z powodu sinic, które uwielbiają co roku nawiedzać to miejsce.

Komentarze

 1. Nie byłam nigdy w Tychach :) A tak szczerze to w ogóle. nie byłam na Śląsku;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ze Śląska znam tylko Gliwice i to jak przez mgłę. Jakoś nie ciągnie mnie w ten rejon Polski, ale może kiedyś. P.S. Czy możesz zmienić czcionkę? Bardzo źle się czyta tę :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Plac zabaw jako okręt piracki to musiał być prawdziwy raj dla dzieci. Sam bym się na takim z chęcią pobawić, oczywiście w przeszłości. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. To takie urocza jak dzieci trzymając się razem za rączkę . Plac zabaw świetny , u mnie w Bydgoszczy nie ma takiego czegoś.

  https://skucinska.tumblr.com/post/178406490278/nowe-%C5%BCycie

  OdpowiedzUsuń
 5. Na Śląsku nigdy nie byłam, ale nie wątpię, że jest tam pięknie :) W Polsce kryje się wiele takich zakątków :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na śląsku byłam tylko raz, jakieś 7 lat temu,. Pora wrócić w te rejony :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne są takie miejsca, szkoda tylko, że jest ich tak mało:(

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Jeśli widziałeś post daj mi znać.
Jeśli spodobał Ci się wpis podaj go dalej!
Za każdy komentarz i udostępnienie bardzo dziękuję <3.

Popularne posty z tego bloga

Podróż z przedszkolakiem - wszystko co warto wiedzieć. (DEKALOG RODZICA)

#trenerzywieniaradzi jabłka.

Gdy woła zew przygody.