TESTUJEMY. Barbie bąbelkowa syrenka.Barbie bąbelkowa syrenka w komplecie zawiera lalkę Barbie syrenkę, podstawkę w kształcie ogona, małe bańki oraz szczotkę do włosów. W paczce prezentuje się zwyczajnie, nie można sprawdzić czy działa.

Po rozpakowaniu i złożeniu sprawdzaliśmy prezent od zajączka pod kątem puszczania baniek oraz czesania. Lalka jest zrobiona solidnie, nie mam żadnych zastrzeżeń.Aby syrenka puszczała bańki należy w podstawce zalanej płynem zamoczyć ogon, a następnie energicznie trzeba pociągać za sznureczek umieszczony w jej plecach. Bańki "lecą same", a zabawa jest na prawdę fajna!

Lalkę można dostać na przykład TUTAJ lub w każdym markecie. My nabyliśmy lalkę akurat w Carefour. Ceny w zależności od miejsca i promocji wahają się.Obie jesteśmy zadowolone z zakupu. Lalka Barbie jako lalka i jako zabawka do puszczania baniek jest świetna. Jestem gotowa ją polecić, gdyż warta jest swojej ceny. A widząc jak często jest w rękach moich dzieci (tak, Jaś się z nią kąpie!, a także z jeszcze jedną syrenką.. :D) i jaką radość sprawia im zabawa nią sam uśmiech mi się ciśnie na usta.


Zuzia:
sukienka - pepco
lalka - "Barbie bąbelkowa syrenka", carefour

Komentarze