Wycieczka na jeden dzień - Ogród Jordanowki w Sosnowcu.Park Jordanowski w Sosnowcu może pochwalić się kilkoma atrakcjami. Dla nas najpiękniejszą z nich jest.. jak myślisz?


Jeśli postawiłaś na plac zabaw to przegrałaś, jeśli natomiast pierwszą Twoją myślą było coś związane z przyrodą masz puchar! Albo chociaż dyplom ;)..

Generalnie park ma wiele atrakcji, naszą ulubioną jest mini zoo otwarte cały rok. Może nie jest szczególnie wielkie, ale zawsze jak tam jedziemy spędzamy bardzo dużo czasu wśród zwierząt. Zuzia jak ja, ma manię na zwierzęta - kocha je, one kochają ją i najlepiej jakbyśmy zamieszkały w ZOO ;). Obowiązkową rzeczą do wzięcia są jabłka, marchwie i suchy chleb! Nie ma zmiłuj, zwierzęta trzeba karmić i obserwować.


Kolejnym miejscem, gdzie akurat my przebywamy jest taki suuupeeeer plac zabaw dla dużych i małych. Latem dodatkowo działają tam takie mini fontanny między którymi dzieci mogą biegać i się chłodzić. Zresztą.. nie tylko dzieci!

Dla starszych park w ofercie ma jeszcze na prawdę fajny skatepark oraz możliwość wędkowania, a jeżeli chcemy odpocząć możemy spacerować po lesie. Park niestety nie ma swojej strony (co mnie nie dziwi), czas spędzony tutaj jest zupełnie nieograniczony i darmowy (nie wiem jak jest z łowieniem ryb!).


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Podróż z przedszkolakiem - wszystko co warto wiedzieć. (DEKALOG RODZICA)

#trenerzywieniaradzi jabłka.

Gdy woła zew przygody.