Obiecuję Ci..

Zacznę od tego iż odpowiem jednorazowo tutaj na wszystkie maile związane z pytaniami o #CZARNYPROTEST oraz o dzisiejszy #CZARNYPONIEDZIAŁEK.
Nie biorę udziału w proteście i jestem CAŁKOWICIE PRZECIWKO ABORCJI. Dla mnie aborcja jest morderstwem i żadne wasze tłumaczenia za mnie nie przekonają. Nic człowieka nawet tak małego nie dyskwalifikuje z możliwości urodzenia się i życia. Ani niechęć matki, ani choroba. Nawet gwałt, gdyż dziecko nie jest niczemu winne.
Nie chcecie, aby dzieci rodziły dzieci - zacznijcie je edukować pod względem seksualnym. Porażką jest 12latka szczycąca się tym, że już nie jest dziewicą. Błagam! Ja w tym wieku nawet nie jarzyłam do końca o co biega! Dostęp do Internetu, darmowych stron pornograficznych daje takie, a nie inne efekty. Nastolatka mająca 16lat chce mieć swój pierwszy raz, dojrzała do tego, ale to wina was matek, że zostaje tak wcześnie matką! Dlaczego ? Bo to wy z nimi nie rozmawiacie, nie proponujecie wizyty u ginekologa mającej na celu wypisanie dobrych środków antykoncepcyjnych.. Wasze córki WSTYDZĄ SIĘ Z WAMI O TYM ROZMAWIAĆ! Dlaczego ? Bo macie zjebane podejście. Taka prawda, ot co.
Tyle mojego w tym temacie. Nie popieram aborcji, mimo, że moja wiara jest krucha i nie ukrywam, że ostatnimi latami do kościoła chodzę więcej "od święta" niż z własnego poczucia wiary.

I jeszcze jedno, zamiast ślepo słuchać innych - zapoznajcie się z ustawą czytając ją ze zrozumieniem.Kochanie obiecuję Ci jedno. Nigdy Cię nie zostawię. Czy będzie chodziło o wczesną ciążę, ciężką chorobę czy po prostu o problemy dla mnie tak błahe jak twoja nieumiejętność wypowiedzenia danego słowa.
Wiedz, że zawsze będę walczyła o twoje dobro, nawet jeśli musiałabym stanąć przeciw całemu światu. Wierzę, że będziesz rozsądną nastolatką, a później kobietą.
Że nie będziesz wybierała "mniejszego zła" a będziesz walczyła z nim, bo w tych czasach trudno o dobro i dobre wybory.
Obiecuję Ci też odpowiednio wcześnie tłumaczyć na czym polega seksualność i co robić, by nie popełniać błędów.

Kocham Cię, córeczko.
Twoja mama, która również "miała wybór" i wybrała życie, wybrała Ciebie! ❤

#białyponiedziałek
#kolorowyponiedziałek

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Stones on Travel, czyli świat nie taki straszny.. Poznaj Arka i Olę!

Podróż z przedszkolakiem - wszystko co warto wiedzieć. (DEKALOG RODZICA)

#trenerzywieniaradzi jabłka.