Aparat SNUZA
Witam Was bardzo serdecznie :).

Jak widzicie u góry, dzisiejszy post będzie przeznaczony na moją córeczkę - Zuzię. Mała wczoraj skończyła pięć miesięcy, od narodzin wiele się zmieniło. Dużo mówi, śmieje się głośno, wierci, kręci, śpiewa, siedzi, bawi się wszystkim co tylko podejdzie pod jej rączki.. Już nie mogę się doczekać jej pierwszego 'mama' *__*.
A wracając do notki, dokładniej chcę przedstawić Wam aparat SNUZA. Jest to monitor bezdechu, który sprawdza się rewelacyjnie. Niestety choroby genetyczne mogą dopaść każdego i to spotkało także moją małą księżniczkę. Tak więc mamy aparat od listopada, niestety pika co jakiś czas, ale dzięki temu mała czuje się bardzo dobrze i świetnie się rozwija.  Pewnie teraz chcecie się dowiedzieć na czym polega jego działanie, także już Wam wyjaśniam.
Aparat SNUZA jest monitorem bezdechu, także jak sama nazwa wskazuje, kupuje się go dla dzieci z bezdechami, sinicą lub refluksem. Jego działanie polega na stałym monitorowaniu dziecka i informowaniu o każdym bezdechu trwającym dłużej niż dwadzieścia sekund. Po tych dwudziestu sekundach aparat zaczyna wibrować, aby serce się ruszyło i oddech wrócił, oraz pikać informując opiekunów, że właśnie zdarzył się tenże nieprzyjemny incydent. Jako mama, bardzo chwalę to sobie i powiem szczerze, maszyna zasługuje na swoją cenę. Jest mały, przypinany do pieluszki, głośny i niezawodny. Polecam każdej mamie.

A teraz mam dla Was małą sesyjkę Zuzki :).sukienka - 5 10 15
monitor mezdechu - SNUZA

a oto co miesięczne zdjęcie :).

 oraz kilka filmikówDROGIE MAMY OCZEKUJĄCE NA DZIDZIUSIA !! SZUKAM MAMY, KTÓRA SPODZIEWA SIĘ W KWIETNIU DZIEWCZYNKI, MAM UBRANKA I WÓZEK DO ODDANIA ! ZAINTERESOWANE MAMY PROSZĘ O KONTAKT NA MAILA niewiem777@gmail.com 


Mam nadzieję, że wszyscy wczoraj najedli się pączków ;).
Do napisania !

Komentarze