Przegląd szafy przedszkolaka - 3 przykładowe stylizacje.

/cool club - nie znam ceny, prezent/


W lutym udało mi się zrobić dla Ciebie listę ubrań dla przedszkolaka (nasze minimum, które się sprawdza). Dziś mam dla Ciebie w końcu ciąg dalszy "absolutnego minimum" przedszkolaka. Będziemy robić takich postów jeszcze kilka! Na dziś mam stylizaje Zuzi, które sama wybierała 😉.


Ta młoda dama przede wszystkim kocha sukienki, ja osobiście to pochwalam, bo uważam , że kobieta w każdym wieku w sukience wygląda pięknie i tego w szafie nigdy za wiele!

/pepco - 30 zł/Gdybym wiedziała o tym, że będzie tak kochała sukienki, na drugie imię miała by sukienka 😂, żadne zakupy nie mogą przejść bez oglądania sukienek (często też bez ich kupna).


Sukienki mamy różne - eleganckie, sportowe, z grubego materiału oraz całkiem cieniutkie. Samych sukieniek na ten moment mamy prawie 20! 😱 Jednak każda sumiennie jest przez nią zakładana.


/bluzka nn - dostała; spodnie reserved kids - ok. 70zł/

W chłodne dni do przedszkola czy na plac zabaw Zuzia ubiera się raczej luźno - bluzka lub koszulka plus dresy lub legginsy. Bardzo ciężko namówić ją do spodni jeansowych. Nie cierpi ich. Ja zresztą też.

/koszulka pepco - 10zł; spodenki pepco - 19.99zł/

Planując wyjście na plac zabaw również stawiamy częściej na spodenki, gdyż łatwiej wtedy zjeżdżać ze zjeżdżalni. 


/koszula h&m - ok. 40 zł; spódniczka - prezent/


Jednak jak widać mimo tego, że używamy różnego rodzaju ubrań, ona najchętniej stroi się. A mnie to cieszy 😊.


Mam nadzieję, że nasze stylizacje, w których mogłaś zobaczyć część zawartości szafy przedszkolaka zainspirują Cię na nadchodzący rok szkolny 😉

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Podróż z przedszkolakiem - wszystko co warto wiedzieć. (DEKALOG RODZICA)

#trenerzywieniaradzi jabłka.

Gdy woła zew przygody.