Podsumowanie lutego 2018.

W końcu wzięłam sie za podsumowanie. Może zacznę od tego co udało mi się osiągnąć, a mianowicie..

Postanowienie numer pięć jest skończone przed czasem!

Film obejrzalam, a były to Gwiezdne Wojny część 7. Co mogę powiedzieć. Film mi się bardzo spodobał, bardzo rozjaśnia część 8. W tej części poznajemy nowe postaci, spowrotem wchodząc w cudowny świat "dżedaj". Dla mnie 10/10. 

Książki nie zdążyłam przeczytać niestety, ale już kończę, dlatego mam nadzieję, że w marcu nadrobię luty i skończę na czas książkę z marca😊. 


Bajka, którą zaliczylam wraz z Zuzką to "Pszczółka Maja i Miodowe Igrzyska", której recenzja jest na blogu. 

Z uśmiechem słabo, dużo problemów wyszło na raz. Za to przytulasy poszły w górę! 

Punkt 6 idzie do przodu jak burza, mimo, że już wiem o przesunięciu terminu na koniec kwietnia/początek maja 😢😢😢 siła wyższa - muszę zrobić nowe zdjęcia. 

Jeden z celów idzie do przodu - nie dość, że nadal ćwiczymy w domu i Zuzia ma w przedszkolu logopedę to teraz idziemy prywatnie do laryngologa. Termin mamy na 3 kwietnia, także coraz bliżej do skierowania na wycięcie migdałka, który tak bardzo przeszkadza nam w mowie 😰😥. Zuzia powoli oswaja się z myślą o zabiegu, choć bardzo się go boi. Zresztą ja też się boję. Każdy zabieg to ryzyko jakby nie patrzeć. 


Regularność ćwiczę sprzątając ciągle, także jest ok.

W kwietniu wpłacam resztę sumy na pierwszą część kursu. Takze w lutym wpłaciłam zaliczkę - osiągamy kolejny z celów =)


Ostatni punkt na dziś to remont z postanowienia numer 4.. Tak. Mamy cały czas wykończenie, którego narazie nie możemy zrobić z uwagi na prace remontowe z mpgm. W poniedziałek lub wtorek dowiem się jak będzie wyglądało to dalej i możliwe, że w kwietniu w końcu zrobimy drzwi do szafy i zamówimy łóżko, tak bym maksymalnie w czerwcu mogła pokazać Ci ten pokoik i potraktować niespodzianką, której na pewno nikt się nie będzie spodziewał!😱😊


Luty mimo tego, że krótki dał nam popalić. Dał mi popalić. Marzec też leci mi przez palce, aż strach co będzie dalej.A jak Tobie idzie wypełnianie postanowień? Wywiązujesz się?🙂

Komentarze