Gra z myszką Minnie oraz książka Cathiny Ingelman-Sundberg post 2w1 - recenzja.Moja już prawie 3latka polubiła grę w domino. Ma domino klasyczne, zwierzątka i z postaciami myszki Minnie.
Dziś chcę powiedzieć na temat gry z Clementoni - memory oraz domino Myszki Minnie..

Zuzia uwieeeelbia tą grę i to nie tylko ze względu na to, że lubi tą postać, jak i oglądać Klub Przyjaciół Myszki Mickey, czy też Butik Minnie, ostatnio polubiła nawet starą wersję bajki.. ale nie o tym miała być mowa!

Za co lubimy tę grę? Za wyraźne, przejżyste i kolorowe obrazki, za uśmiechnięte postaci i możliwość grania w dwie gry (mimo, że narazie gramy tylko w domino).
Minusy? Za każdym razem trzeba segregować gry.
Czy polecam? Jeśli masz w domu fankę myszki Minnie i gier planszowych ta gra jest dla niej. Gra stacjonarnie dostępna w wybranych sklepach PEPCO.


A teraz czas na mnie i moją 'zabawkę' a mianowicie książkę Cathariny Ingelnam-Sundberg "Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem".
O tak, książka dla fanów komedii i śmiechu, ja osobiście z pomysłów emeryckiej szajki śmiałam się do łez 😂.  Postaci przedstawiają różne cechy osobowości, dodatkowo między rabowaniem kasyna, banku czy muzeum prowadzą życie z problemami dotyczącymi raczej osób młodszych. Śmiem nawet stwierdzić, że staruszkowie mają "lekki" problem z alkoholem, a dodatkowo trzy razy lepszą kondycję oraz kreatywność ode mnie!
Książka przyjemna i śmieszna, bardzo fajnie się ją czyta.

Ulubionych cytatów nie zaznaczyłam, gdyż byłoby ich za dużo.
Czy warto przeczytać? Jeśli lubisz śmiać się do rozpuku to ta lektura jest twoją obowiązkową książką do przeczytania.*gościnnie wystąpiła perła miodowa, pyyychaaaa 😉
*post nie jest sponsorowany.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Podróż z przedszkolakiem - wszystko co warto wiedzieć. (DEKALOG RODZICA)

#trenerzywieniaradzi jabłka.

Gdy woła zew przygody.