W jakich kolorach zrobiłam salon i dlaczego.

Tak jak niedawno Ci pisałam mam własne mieszkanie. Mieszkanie w którym w końcu nic mnie nie przygnębia. Gdzie jest ciepło, widno i .. dobrze!

Dziś chcę Ci opowiedzieć jakie kolory wybrałam do salonu i dlaczego, oraz przybliżyć ci jakie salony są na topie, co podoba mi się w tej modzie, a co wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że pochwalisz mi się swoim salonem ;) a może również wypowiesz się do zaistniałej mody?
Do dzieła!
Wybrałam farby z nobiles takie, jakie widać na zdjęciu. Na żywo na ścianie wyglądają tak:Już Ci mówię dlaczego akurat takie kolory!
Zieleń, ponieważ uspokaja oczy oraz pobudza mózg do pozytywnego myślenia. Poza tym świetnie współpracuje z szarym i kontrastowymi dodatkami, ale o tym innym razem 😛
Szary, pomaga uspokoić i ułożyć myśli, pasuje niemalże do wszystkiego, dodatkowo na szarym tle można zaaranżować piękne ozdoby, ale o tym również nie tym razem 😂😘Kolory salonów 'na topie':
🔧 biel
🔧 szarość
🔧 czerwień
🔧 zieleń
🔧 żółć
🔧 fioletJednak dwa pierwsze punkty królują już któryś rok z rzędu i nie chcą przestać! I mimo, że pasuje do takich ścian niemal wszystko jakoś nie potrafię sobie wyobrazić żebym mogła mieć cały pokój w bieli lub szarości. To po prostu nie dla mnie ;).

Komentarze